Menu
Alışveriş Sepetiniz
Kargolarda yaşanan yoğunluktan dolayı bazı bölgelere yapılan kargolarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

NargileTR Blog RSS Feed

10 Dec Nargile Kömürü İncelemesi: Black Coco's
Kayan Birol 0 8599
BLACK COCO’s Ve efsanelerde bu gün! Ömer Faruk Aydın, daha önce yaşamış olduğum sahte Black Coco’s maceramdan sonra haykırışlarımı duyarak "Birol bey lütfen bizim elimizdekileri kullanın, deneyin ve bize dönüş yapın, analizleriniz ve değerlendirmele..
18 Nov Nargile Kömürü İncelemesi: Kefo Gold
Eryiğit Baki 3 13209
Kefo Gold küp közlerin testine başlamış bulunmaktayım.   Steamulation Shisha + Alpaca Bowl Rook + Mig razor ile incelemeyi gerçekleştiriyorum.   Tek kişilik koltuğum, nargilem ve Kefo Gold un görselini altta fotoğraf da görebilirsiniz.      ..
17 Nov Nargile Kömürü İncelemesi: Tom Cococha Gold
Eryiğit Baki 0 13325
Tom Cococha Gold küp közlerin testine başlamış bulunmaktayım.   Steamulation Shisha + Rvbowls phunnel lüle + Mig razor ile incelemeyi gerçekleştiriyorum.   Tek kişilik koltuğum ,Nargilem ve Tom Cococha Gold'un görselini altta fotoğraf da görebili..
12 Nov Nargile Kömürü İncelemesi: Cocopalm
Eryiğit Baki 1 10169
Çokça merak edilen hangi marka hindistan cevizi kömürü iyidir sorusuna yanıt bulmak için Cocopalm Nargile Kömürü incelemesi burada..   A dan Z ye doğru sıraladığım için incelemeyi Cocopalm küp kömür ile devam ediyorum incelemeye.. 14 dakika gibi bi..
10 Nov Nargile Kömürü İncelemesi: Mya (Yeşil)
Eryiğit Baki 2 10532
Çokça merak edilen hangi marka hindistan cevizi kömürü iyidir sorusuna yanıt bulmak için Mya Yeşil Paket Nargile Kömürü incelemesi burada..   15. dakikada aşağıdaki fotoğrafı çekip kapattım. Mya yeşil paket küp közlerden 1-2 fotoğraf daha ekleyeceğ..
05 Nov Eloksal Kaplama Alüminyum Nedir?
Aydın Ömer Faruk 0 5577
  Brego Shisha ürünlerinin yüksek kalitesini ve görselliğini sağlayan eloksal kaplama işlemi nedir?   Eloksal kaplama, alüminyuma özel bir kaplama çeşitidir. Alüminyum bilindiği üzere dayanıklı bir metaldir. Fakat çeşitli korozif ortamlarda alümin..
22 Feb Nargile Fiyatları ve Nargile Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Aydın Ömer Faruk 10 19448
İyi bir nargileci olmanın ilk adımı iyi bir nargile sahip olmaktır. Eğer çok şanslı değilseniz eminiz hevesle aldığınız ilk nargile takımı nargile kafelerde içtikleriniz gibi olmadı. Tabi bunda nargile tütünü ve nargile kömürünün payı büyük olsa da n..
25 Jan Sevgililer Günü Hediyesi İçin Nargile?
Aydın Ömer Faruk 1 9082
Sevgiliye hediye seçmek kolay gibi görünse de oldukça zordur. Zevkler, renkler, bütçe, kısıtlamalar uzar gider. Hele ki sevgiliye hediye 14 şubat için bakılıyorsa.. Bayanlar için ilk bakılan sevgililer günü hediyesi erkek saati gibi şeyler olsa da se..
07 Nov Nargilem Neden Yanıyor?
Aydın Ömer Faruk 19 20615
Nargile ile ilgili muhtemelen en çok karşılaşılan sorun nargilenin yanması veya yanık tadını vermesidir. Bazen de nargileyi çekerken zorlanma sorunları da yaşanır. Bu sorunlar genelde aynı sebeplerden kaynaklanır. Bunun sebebi bazen kömür, bazen tütü..
16 Aug Cam Nargile - Geleneksel Nargile Karşılaştırması
Aydın Ömer Faruk 4 10891
Cam Nargile ile Geleneksel Nargile Arasındaki Fark Nedir? İlk nargile takımınızı almak istiyorsunuz veya belki nargile takımı koleksiyonunuza yeni bir parça eklemeyi düşünüyorsunuz. Araştırmaya başladığınızda eninde sonunda bu soruyla karşılaşacaksı..
15 Aug Lüle Nasıl Doldurulur? (İleri Seviye)
Aydın Ömer Faruk 5 14598
Lülenize tütün koyma tekniğinin kullandığınız nargile tütünü markasına göre değiştiğini biliyor muydunuz? Örneğin, Starbuzz marka nargile tütünü ile Al fakher marka nargile tütününü lüleye aynı taktik ile yerleştiriyorsanız, en iyi ihtimalle birini y..
12 Aug Sıkça Sorulan Sorular
Aydın Ömer Faruk 13 70516
  Size ulaşmak istiyorum. Telefon ile neden hizmet vermiyorsunuz? Yoğunluktan dolayı malesef telefon ile hizmet veremiyoruz. Dilerseniz Whatsapp destek hattımızdan (0545 920 79 08), Instagram'dan (@evdenargile) veya mail (evdenargile@gmail.com) ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)